ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 2021
1. Ознайомлення з умовами та правилами любительського лову риби та відпочинку здійснюється самостійно, до оплати даних послуг.
2. Придбаний клієнтом квиток для риболовлі підтверджує його згоду з умовами і правилами риболовлі та перебування на територій підприємства.
3. На наших озерах є 2 типа риболовлі:
- Риболовля (квиток) на хижу рибу (сом, щука, судак, окунь)
- Риболовля (квиток) на мирну рибу (короп, амур, карась, товсто- лоб, плітка…)
4. Після оплати послуг, кошти за них не повертаються, крім особливих випадків, за рішенням
5. У разі невдалої риболовлі (улов менше норми, відсутність улову) кошти за квиток не повертаються.
6. Особливо звертаємо увагу на те, що товариство надає можливість лову риби, а не гарантує її вилов. Все залежить від вміння, майстерності та вдачі.
7. До риболовлі допускаються рибак з підсакою, тканевим садком для зберігання риби.
8. Металеві садки заборонені до використання.
9. Ловля риби дозволяється тільки по придбаним квиткам.
10. Один квиток дійсний тільки на одну особу.
11. Передавати квиток іншій особі заборонено.
12. ЛЬГОТА:
Право на безкоштовну риболовлю (риболовля на мирну рибу) мають дружина та (або) дитина до 14 років, які супроводжують рибалку, на його дозволені чотири снасті та зі збереженням норми на 1 квиток. Норма вилову не змінюється та зараховується на рибалку, з яким вони перебувають на водоймі.
13. Всі інші (друзі, гості, водії риболовів…) оплачують повну вартість риболовлі та мають право на норму вилову. При риболовлі на мирну рибу на використання дозволяється 4 снасті.
14. АДМІНІСТРАЦІЯ залишає за собою право відмовити у продажі квитка на риболовлю без пояснення причин відмови.
15. Рибна ловля дозволяється лише з берегу та у світловий час доби (корегується відповідно до пори року). Цілий день – з 07.00 год. до 20.00 год.
16. Під час риболовлі, на вимогу охорони, рибалка зобов'язаний пред′явити співробітнику рибу для зважування.
17. Рибалка зобов'язаний пред′явити квиток за вимогою контролера (охорони) під час всього періоду риболовлі.
18. ЗА НЕСПІЙМАНУ РИБУ АДМІНІСТРАЦІЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ НЕСЕ ТА НЕ ВИДАЄ КОМПЕНСАЦІЇ.
19. Рибалки та відпочиваючі зобов’язані прибрати за собою все сміття в зайнятому секторі.
20. Після завершення риболовлі, весь улов підлягає обов’язковому зважуванню охороною при виїзді з водойми.
21. У садку для зберігання риби, повинна знаходитись лише та риба, яку рибалка планує забрати з собою.
22. У разі виникнення підозри щодо норми вилову, чи приховування риби, адміністрація залишає за собою право здійснити огляд особистих речей клієнта (рюкзак, сумка, пакет, вміст автомобіля тощо).
23. У випадку встановлення співробітниками адміністрації водойми факту вилову риби без оформленого квитка, або забороненими знаряддями лову, чи не встановлених для ловлі місцях, чи в темний час доби (після 20.00 години вечора, до 7.00 ранку), а також у випадку приховування від зважування виловленої риби – адміністрація має право накласти штраф на порушника цих правил у п’ятикратному розмірі оплати надлишкового вилову згідно прейскуранту, або оплати квитка на риболовлю. Знаряддя лову вилучаються до вияснення обставин.
24. Максимальний вилов на одного рибалку на ставку №5 нагульний становить не більше 1,5 кг (риболовля хижої риби, судака 1 кг), або 3 кг (при ловлі мирної риби). За умови якщо вилов риби, на час огляду охороною, в сукупності становить більше норми, проводиться оплата з розрахунку 200 грн за 1 кг хижої риби та 120 грн за мирну рибу, та рибак завершує рибалити і залишає територію ставу. При бажанні продовжити риболовлю купується інший квиток.
25. Максимальний вилов на одного рибалку на ставку №4 виросний (маточник) становить не більше 1,5 кг (риболовля хижої риби, судака 1 кг), або 3 кг (при ловлі мирної риби). За умови якщо вилов риби в сукупності становить більше норми проводиться оплата з розрахунку 200 грн за 1 кг хижої риби та 120 грн за мирну рибу, або надлишковий улов відпускається у водойму в непошкодженому стані.
26. При вилові форелі, норма 1 кг, форель не відпускається, а викуповується по 250 грн за 1 кг.
27. Передача виловленої риби іншим рибалкам заборонена.
28. При вилові рибалкою маточного поголів′я риби вагою більше 2 кг (хижака) та 3 кг (мирна риба), він зобов′язаний відпустити її у водойму в живому та непошкодженому стані протягом 10 хвилин з моменту вилову. Така риба до норми квитка не зараховується. Подію обов′язково повинен зафіксувати уповноважений на те працівник.
29. У разі встановлення факту укриття вилову риби, яка вважається трофейною (хижа риба - вага від 2 кг однієї особини; мирна риба – вага від 3 кг однієї особини) та неможливості її повернення у водойму в зв’язку із відсутністю ознак життя, клієнт сплачує вартість риби відповідно до її ваги, з розрахунку 500 грн. за 1 кг та забирає її з собою.
30. У разі відмови сплатити коштів по факту укриття вилову риби, ситуація розцінюється як крадіжка, на місце скоєння правопорушення викликається представники правоохоронних органів, правопорушник несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
31. При невиконанні цих правил, рибалка, в подальшому не допускатиметься до рибальства та відпочинку на території ставків.
32. Оплата проводиться згідно прейскуранта в повному обсязі, незалежно від часу заїзду та тривалості перебування на території Товариства.
33. Стоянка автомобілів на території товариства дозволяється лише на спеціально облаштованих майданчиках.
34. Заїзд та паркування автотранспорту на греблі заборонено.
35. За неправильне паркування автомобілів та наслідки, пов′язані з цим, відповідальність несуть власники автотранспорту.
36. Товариство не несе відповідальності за залишений транспорт та майно, що знаходиться в ньому.
37. У разі нещасного випадку, під час риболовлі та перебування на території Товариства, за медичною допомогою звертатися до касирів-контролерів, працівників охорони та адміністрації.
38. Займати сектора (бесідки) та містки навпроти бесідок, без попередньої домовленості та оплати вартості за користування ними, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.
39. НА ВОДОЙМАХ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:
39.1. СТ. 4 виросний (маточник)
Ловля риби поплавочною вудкою, вудкою дальнього закиду, спінінгами з донною оснасткою.
Максимальний вилов на одного рибалку становить не більше 1,5 кг (хижака) або 3 кг (мирної риби).
В весняно-осінній період використовувати для риболовлі не більше 4 знарядь лову. На кожному із знарядь лову повинно бути не більше ніж до 1 (одного) гачка (риболовля на мирні види риб). При риболовлі хижої риби дозволяється до використання 1 снасть (спінінг), оснастка стандартна, без додаткових гачків. Кожна додаткова вудка чи спінінг оплачується окремо, вартість 50 грн (не стосується риболовлі на хижу рибу). Використання рибалкою менше дозволеної кількості знарядь лову, не дає права супроводжуючим рибалки ловити на інші знаряддя безкоштовно (без придбання квитка).
39.2. Ст. 5 нагульний:
Ловля риби поплавочною вудкою, вудкою дальнього закиду, спінінгами з донною оснасткою.
Максимальний вилов на одного рибалку становить не більше 1,5 кг (хижака, крім судака) або 3 кг (мирної риби).
В весняно-осінній період використовувати для риболовлі не більше 4 знарядь лову. На кожному із знарядь лову повинно бути не більше ніж до 4 (чотирьох) гачків (риболовля на мирні види риб). При риболовлі хижої риби дозволяється до використання 1 снасть (спінінг), оснастка стандартна, без додаткових гачків. Кожна додаткова вудка чи спінінг оплачується окремо, вартість 50 грн (не стосується риболовлі на хижу рибу). Використання рибалкою менше дозволеної кількості знарядь лову, не дає права супроводжуючим рибалки ловити на інші знаряддя безкоштовно (без придбання квитка).
40. НА ВОДОЙМАХ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
40.1. Починати риболовлю без придбаного квитка.
40.2. Використання будь-яких знарядь лову, не встановлених цими правилами. Використання макушатників.
40.3 Вилов риби руками, петлями, способами загат, заколів, перегородок, знаряддями лову що колють (острогою), травмують(остями), донками(резинками), застосування вогнепальної та пневматичної зброї, вибухових та отруйних речовин, електроструму, використання сіткових матеріалів всіх видів.
40.4. Зберігання риби в металевих садках.
40.5. Підводне полювання на рибу.
40.6. Пересування автотранспортних засобів по прилеглій до озера території та під’їзд безпосередньо до озера.
40.7. Використання «КОРАБЛИКІВ» на дистанційному керуванні.
40.8. Багрення риби.
40.9. Спійману рибу роздавати, продавати, чистити, використовувати в приготування без повідомлення адміністрації озера та фіксації сумарного вилову.
40.10. Використання музичних приладів та інструментів в режимі підвищеної гучності, що може заважати іншим рибалкам. Черезмірне вживання алкогольних напоїв.
40.11. Миття власних транспортних засобів.
40.12. Розпалювання вогнищ в неустановлених місцях, окрім мангалів.
40.13. КУПАННЯ людей та тварин в водоймі КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!
40.14. Засмічування території, викидання у водойму харчових та інших відходів, недокурків та ін…
40.15. Користування моторними чи надувними човнами і катерами.
41. Поворотний заставний депозит за своечасний вихід/виїзд рибаків та відпочиваючих, що орендують сектори №1 - №15, з території господарства 500 грн. У разі недотримання цих правил та несвоєчастного виїзду з території, депозит не повертається.
АДМІНІСТРАЦІЯ ЗВЕРТАЄ УВАГУ ВІДВІДУВАЧІВ:
КУПАТИСЬ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЖИТТЯ. ДНО ВОДОЙМИ НЕ ОЧИЩЕНО. У ВИПАДКУ ПОРУШЕННЯ ПУНКТІВ ЦИХ ПРАВИЛ, НЕПОКОРУ ЗАКОННИМ ВИМОГАМ СПІВРОБІТНИКІВ ТОВАРИСТВА, ЗНАХОДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ, НАМАГАННЯ ФІЗИЧНОГО СПРОТИВУ ПРИ ПРОХАННІ ЗАЛИШИТИ ТЕРИТОРІЮ ТОВАРИСТВА ПОРУШНИКОМ, АДМІНІСТРАЦІЯ ВИКЛИКАЄ СПІВРОБІТНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ДЛЯ ФІКСАЦІЇ ФАКТУ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ.
АДМІНІСТРАЦІЯ
тел. 067-836-11-47